Firmy i Instytucje

Oferta dla Firm i instytucji

Mobilne Centrum Językowe UNIVERSE wychodzi naprzeciw surowym wymaganiom na rynku pracy oraz rosnącemu zapotrzebowaniu w "świecie biznesu" na specjalistów posługujących się biegle językiem obcym o obszarze swojej działalności. Wzrost zainteresowania szkoleniami językowymi skłonił nas do stworzenia osobnego działu nauczania oraz odrębnej obsługi administracyjnej klientów instytucjonalnych. Pozwala nam to na indywidualne podejście do każdego klienta, rzetelność i profesjonalizm. Nasza oferta skierowana jest zarówno do międzynarodowych korporacji jak i do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które pragną zwiększyć efektywność swoich pracowników poprzez podniesienie ich kompetencji językowych.

Jesteśmy w stanie stworzyć program nauczania zarówno dla szeregowych pracowników, jak i dla wyższych kadr zarządzających. Możemy przygotować kurs indywidualny i/lub grupowy. Atutem tej oferty jest nasza elastyczność i gotowość stworzenia specjalnego modułu, który dostosowany będzie do indywidualnych wymagań i potrzeb stawianych przez zainteresowanych.

 

Oferta Dla Szkół

Zapraszamy także do skorzystania z oferty dla szkół, która została stworzona specjalnie po to, aby dzieci i młodzież miały możliwość rozwijania umiejętności językowych zdobytych w szkole. Zajęcia te mają za zadanie w ciekawy i atrakcyjny sposób uzupełnić i poszerzyć materiał podstawy programowej. Proponujemy kursy językowe w siedzibie szkoły, do której uczęszczają dzieci oraz młodzież w ustalonych przez Państwa terminach. Jeśli chcą Państwo, aby taka grupa powstała w szkole, do której uczęszcza Państwa dziecko, prosimy o kontakt!