Klienci Indywidualni

Moduły dla Klientów indywidualnych


Kids - są to zajęcia języka angielskiego dla najmłodszych, którzy dzięki nim poznają świat języka poprzez zabawę, pantomimę, wierszyki, piosenki, prace plastyczno-manualne, a także bajki zawierające szczegółowo dobrane słownictwo. Nasz program dla dzieci oparty jest na prostym powtarzaniu słówek i wyrażeń, który dogłębnie wpływa na procesy myślowe ucząc leksyki., odpowiednich konstrukcji, rozumienia dłuższych tekstów, intonacji a także prawidłowej wymowy. Odpowiednia konstrukcja programu zapewnia harmonijne wykorzystanie potencjału dziecka poprzez wykorzystanie siły edukacyjnej bajek i zabaw.

Standard - zajęcia prowadzone w tradycyjny sposób łączące w równej mierze trening wszystkich umiejętności językowych tj. słuchania, mówienia, czytania i pisania. Dodatkowo wprowadzone są zagadnienia gramatyczne a także systematyczna nauka słownictwa obejmującego14 tematów pojawiających się najczęściej w życiu codziennym.


Talk To Me - zajęcia skupiające się głównie na rozwoju umiejętności mówienia prowadzone metodą komunikatywną, z wykorzystaniem ciekawych materiałów dydaktycznych oraz audio-wizualnych. Za pomocą ciekawych tematów aktywizowane jest słownictwo oraz systematyzowana jest gramatyka, co umożliwia płynne porozumiewanie się we wszystkich sytuacjach życia codziennego.

Real Life - ten moduł został stworzony specjalnie dla miłośników podróży i poznawania prawdziwego języka od kuchni. Zajęcia oparte są głównie na materiałach autentycznych, czyli artykułach z gazet, klipach filmowych oraz nagraniach audio/video.

Exams - to zajęcia skupiające się na nauce języka ogólnego na poziomach egzaminacyjnych. Nastawiamy się na przygotowanie Państwa na zdanie jednego z egzaminów językowych. Tempo zajęć i tematykę dostosowujemy do potrzeb klienta. Całe szkolenie służy systematyzowaniu słownictwa i gramatyki oraz ćwiczeniom technik egzaminacyjnych.

Senior - zajęcia przygotowane specjalnie dla osób w średnim wieku chcących odświeżyć zapomniany język lub rozpocząć nową przygodę językową. Program pozwoli zapoznać się z szeregiem podstawowych zwrotów i słów przydatnych w codziennej komunikacji.

My Job - Program autorski stworzony z myślą o osobach aktywnych zawodowo, pracownikach różnych branży, osobach chcących rozwijać swoje umiejętności językowe na płaszczyźnie biznesowej. Realizujemy kursy dla wszystkich grup zawodowych. Zajęcia poszerzone są o specjalistyczna leksykę dla danej grupy zawodowej.

I'm New - to kurs dla początkujących przeznaczony dla osób, które właśnie rozpoczynają naukę języka i nigdy wcześniej nie miały z nim do czynienia. Celem tego modułu jest poznanie podstaw gramatycznych i leksykalnych w zakresie, który pozwala formułować najprostsze zdania. Dzięki temu od samego początku uczący się budują i wykorzystują struktury w języku angielskim, tak aby w jak najkrótszym czasie wyzbyć się bariery komunikowania się języku obcym.